Witam Państwa,

Firma FRETLESS P.H.U. Łukasz Łagoda powstała w maju 1999 roku jako podmiot prywatny.

Założeniem naszym od momentu powstania było świadczenie usług branży budowlanej w zakresie instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych.

Początkowo jako mała firma znajdowaliśmy swe miejsce głównie przy remontach instalacji w budynkach wielorodzinnych dla Spółdzielni Mieszkaniowych stopniowo zdobywając zaufanie większych firm i inwestorów.

W roku 2006 został powołany dział sieci zewnętrznych zajmujący się robotami ziemnymi, który dziś funkcjonuje jako osobny podmiot gospodarczy FRETLESS sp. z o.o. sp. k.

Od tej pory mogliśmy już obsługiwać naszych klientów kompleksowo oferując wszystkie roboty instalacyjne i sieciowe w pełnym zakresie dysponując potencjałem personalnym o wysokiej kulturze pracy z wyselekcjonowaną kadrą inżynieryjną oraz własnym parkiem sprzętowym.

Kierując się zawsze dobrem klienta oraz profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań udało się nam zyskać przychylność i zaufanie dużych korporacji budowlanych, firm i  prywatnych inwestorów, z którymi współpracujemy od wielu lat pozyskując nowe kontrakty.

W chwili obecnej możemy szczycić się realizacją różnorodnych projektów branży budowlanej.

Od roku 2015 wzbogaciliśmy naszą ofertę o dział związany ze wznoszeniem budynków zakładając konsekwencję rozwoju i doskonalenia.

Zapraszam do współpracy….

Łukasz Łagoda